14 Nisan 2013 Pazar

YOUTUBE !

Merhabaaaa :) Her ne kadar yarın tarih sınavım olsa da bugün bu yazıyı yazmak istedim :)

Bazıları için youtube sadece müzik dinlemek için bir website . Ama benim için kesinlikle sadece bu değil . 2 yıl önce macbarbie07 yani bethany'nin bir videosunu izlemiştim , bir haul videosuydu . Galiba ilkbahar sezonu içindi . Neyse , o günden beri youtube benim için sadece müzik olmamaya başladı . Bugün de favori youtubers ya da youtube kullanıcılarımı mı desem , neyse işte onları sizinle paylaşmak istiyorum :)

Öncelikle BETHANY !!! :) 
Sadece youtube'dan izlediğim kadarıyla tanıyor olsam da bence dünyalar tatlısı biri .Kesinlikle videolarını izlemenizi öneririm . Çoğunluğu moda veya güzellik ile ilgili ama vlog da yapıyor . :) 


Şimdi de Zoella Sugg :) Zoella İngiltere'de yaşıyor ve haliyle aksanı harika.Genelde İngiliz aksanı denince İngiliz erkeklerde güzel durduğu söylenir , yani benim çevremde böyle :) Ama Zoella'yı izlerseniz onda da harika durduğunu göreceksiniz.Bu arada Zoe de moda ve güzellik ile ilgili videolar yapıyor.Ayrıca vlog da yapıyor.


Sırada Louise var . Louise'i Zoe sayesinde izlemeye başladım.Neredeyse Zoe'nin her videosunda var :) Ve Louise'in çok ama çok tatlı bir kızı var  !! Ayrıca Louise de moda ve güzellik ile ilgili videolar çekiyor.Ayrıca vlog kanalı da var :)Bu arada Louise de İngiltere'de yaşıyor :)


Meredith Foster !!! Mere de sadece youtube'dan izlediğim kadarıyla çok canayakın bir insan olduğunu düşünüyorum :) Galiba yaşıtım onunla - yaşını tam olarak hatırlamıyorum ama :) -Diğerleri gibi Meredith de hem moda hem de vlog kanalı olan biri.Meredith de amerikadan :) 


Sıra erkeklere geldiiiiiii :) Şunu söylemeliyim ki takip ettiğim çoğu erkek kullanıcılar İngiliz :) Hepsinin aksanı harika ötesi :) Hepsini için uzun uzun yazmak isterdim ama pek uzun yazacağımı düşünmüyorum :)

Öncelikle Marcus ve Caspar :) 
Takip ettiklerimin ÇOĞU İngiliz dememin sebebi Caspar Lee :) Caspar Güney Afrika'lı ama İngilter'de yaşıyor galiba ... Geriye kalan tüm takip ettiğim erkek kullanıcılar İngiliz. :) Bu arada soldaki Marcus ve sağdaki Caspar :) :) Ayrıca Marcus'un harika bir ses tonu var :)


Öncelikle soldaki arkadaş Louis , sağdaki de Sam :)
Şunu söylemeliyim ki Sam'in videoları çok komik :) 


Louis'nin de iki kanalı var . Biri pek içaçıcı olmayan bir kanal bence :) Değişik şeyler yiyor , ama diğer vlog kanalını sevebilirsiniz belki :) 


Bu arkadaş da Alfie :) Onunda iki kanalı var :)


VEEEEE SIRADA JACK VE FINN :)
Öncelikle Jack ve Finn ikiz . Benim için ayırt etmek zor olmasa da bazıları hangisinin Jack , hangisinin Finn olduğunu karıştırıyor :) O yüzden , soldaki Jack ve sağdaki de Finn :) Daha iyi ayırt etmeniz için tabi ki daha fazla fotoğraf koyacağım bu yazıya :) Üşenmesem milyon tane fotoğraf da koyabilirim Jack ve Finn ile ilgili ama lanet üşengeç huyum var işte :) 

Neyse , Jack ve Finn 19 yaşında - galiba :D - .Jack üniversite ve lise arasındaki boş yılını değerlendirmek için videolar çekmeye başlamış . İlk izlediğimde çok sempatik bulmuştum ikisini de , önceleri sadece Jack 'i izlerdim çünkü kanalını açtıktan belli bir süre sonra videolarına Finn de gelmeye başladı.Youtube'da da çok popüler olan bir kullanıcı bence Jack :) Neyse ben fotoğraflar atmaya başlayayım :)

kanalı : Jacksgap

Bu sefer soldaki Finn , sağdaki Jack :) 

Bu da İngiltere'de bir dergiye konu olmuşlardı , o dergiden bir fotoğraf.

Bu gif de bir videolarından . Kendilerine hayranları tarafından gönderilen hediyeleri açıyorlar.Bu şemsiyemsi şeyler de onlara gelen bir hediye :) 

Burada da Amerika'da tumblr'dalar galiba . 


Son olarak da ikisinin ayrı ayrı fotoğraflarını paylaşıp bu yazıyı bitiriyoruuummm :)

Finn Harries <3 

Vee Jack Harries <3 


Eğer yazımı okuduysanız çook teşekkürler :) 
Byeee :) 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder