10 Eylül 2013 Salı

BU ARALAR ...

Herkese merhaba :) Hava bugün ne kadar güzel değil mi ? :) Buz gibi , bulutlu , , hiç güneş yok ama güzel :) İşte fotoğraf :) Birkaç gün öncesine kadar hava baya güneşliydi ama şu an böyle :)


İlk olarak bu hafta dershaneye başladım :) 11. sınıf olduğum için erkenden hazırlanmamız gerektiğini düşünmüş sevgili öğretmenlerim ...

Çarşamba günü başlayacak olan dershanemi , salı akşamı saat 8 de öğrendim ... Hiç hazırlıksız gittim , ne yapalım . Eski defterlerimden birini getirdim , çünkü henüz defter almamıştım . Neyse , dershaneye gittim ... Tipik dershane işte , herhangi bir değişikliği yok , geçen sene bıraktığım gibi .

Dershaneye gitmeden önceki akşam hava baya sıcaktı .  Sabah bir kalktım hava YAĞMURLU !! Ne yapacağımı şaşırdım , kışlıklarımın hiç biri dolabımda yok ! Gittim bir kısa kollu giydim , üstüne de çektim hırkayı , ne yapacaktım yani :) Zaten öğlene doğru hava tekrar ısındı :)
Önceki yazılarımda anlatmıştım , resim yapmak ile ilgili bir yazıydı , yeni bir tuval resmi yapıyorum . Boyalarım bitmişti . Bu hafta bir de bu boyaları aldım . Renklerin bazıları  pek belli olmuyor ama sıradan söyleyeyim . Siyah - mavi - sarı - beyaz -simli gri - mor - kırmızı - bordo . 

Bu boyalar %50 indirimdeydi !! :) Kaçırmadan alabildim iyi ki :) The Perks Of Being A Wallflower . Kesinlikle harika bir filmdi . Kitabını henüz okumadım , yanlış yaptım .Keşke önce kitabı okusaydım dedim filmden sonra . Neyse , ne yapalım  :( Elbet bir gün kitabını da okurum . 


Bu hafta bağımlı olduğum birkaç şarkı var , sonbahar şarkıları diyelim :) İlk olarak Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine . 
Gerçekten harika bir şarkı , kesinlikle dinlemelisiniz :)

 

İkinci şarkı da The Perks Of Being A Wallflower'da çalan bir şarkı . 
Dexys Midnight Runners - Come On Eileen .
Harika , insana neşe veriyor ritmi . Üçüncü şarkım da The Perks Of  Being A Wallflower'dan . 
The Sample - Could It Be Another Change . Son şarkı da Güneşi Beklerken'de dinlediğim bir şarkı . 
Demir Demirkan - Gitti Gider. 
Uzun zamandır dinlediğim tek türkçe şarkı diyebiliriz :) 

Bu hafta da böyle geçti işte :) Eğer sizin de bana şarkı veya film öneriniz varsa yorumlarınızı bekliyorum :)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder